USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hotel Divisa Poa Poa Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Contacteer ons

Hotel Divisa Poa

Vroegtijdige boeking
2026-09-23
2026-09-24

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

8

Hotel Divisa Poa 3*

 24-uurs zorg

24-uursreceptie

 Airconditioning
 Geen dieren toegestaan

Huisdieren zijn niet toegestaan


Op korte rijafstand van 15 minuten van het Hotel Divisa Poa met 3 sterren kunnen gasten het Angelo Guglielmo Municipal Museum bezoeken.

Dit hotel is gesitueerd binnen 3 km van Templo Jomyoji en biedt ook toegang tot sportgelegenheden zoals stadion Francisco Marques Figueira op 7 km verderop. Dit comfortabele hotel in Poa bevindt zich op een korte afstand van de Igreja Matriz N. Senhora de Lourdes. De bushalte Parada Lions Club is binnen 5 minuten wandelen van Divisa Poa geplaatst.

Ze zijn uitgerust met privébadkamers.

In de buurt zijn restaurants, waaronder Mega Esfiha, dat op in de onmiddellijke nabijheid van deze accommodatie in Poa ligt.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • VIP in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan

Diensten

  • Roomservice

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 12:00 tot 22:00
Uitchecken: van 11:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • Is er parkeergelegenheid bij 3-sterren Hotel Divisa Poa?

    Ja, 3-sterren Hotel Divisa Poa biedt privé-autoparkeren gratis aan.
  • 🕗

    Wat is de uitchecktijd in Hotel Divisa Poa?

    Klanten van Hotel Divisa Poa moeten om 12:00 uitchecken.
  • Wat is het annuleringsbeleid in comfortabele Hotel Divisa Poa?

    Hier wordt gratis annuleringsvoorwaarden aangeboden. Neem voor meer informatie gerust contact op met de directie van comfortabele Hotel Divisa Poa.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-09-23
2026-09-24

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Hotel Divisa Poa, Brazilië

Avenida Lucas Nogueira Garcez 879, Poa, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved